Yeni Hakan: Muhafız fragmanı yayınlandı!

Created | By: admin | 15 Kasım 2018
Yeni Hakan: Muhafız fragmanı yayınlandı!
Netflix’in merakla beklenen ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız fragmanı ile karşımızda. The Protector adıyla tüm dünyada yayınlanacak olan dizi bakalım beklentileri karşılayabilecek mi? İşte The Protector fragmanı!

İlk uzun Hakan: Muhafız fragmanı yayınlandı!

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı The Protector, Ekim ayının başında ilk tanıtım videosu ile karşımıza çıkmıştı. Bu defa ise Netflix’in sosyal medya hesaplarından “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.” ifadelerine yer verilen gönderide, diziye ait ilk uzun fragmanı da izleyebiliyoruz. 1 dakika 45 saniye uzunluğundaki bu fragman ile diziye kısa bir önizleme yapmış oluyoruz. Hakan ismindeki Türk bir süper kahramanın yer aldığı dizide, İstanbul’u yok etmek isteyen karanlık güçlerle mücadelesini izleyeceğiz. Böylece başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Hakan: Muhafız’ın özel efektlerini ise dünyaca ünlü şirket Gradient Effects üstleniyor. Netflix adına O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi, 14 Aralık tarihinde ilk bölümüyle bekleyenlerinin karşına çıkacak.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS