Yavuz Uğurdağ Başvurusunu Yaptı

Created | By: admin | 16 Kasım 2018
Yavuz Uğurdağ Başvurusunu Yaptı
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Yavuz Uğurdağ İnegöl Belediye Başkanlığı aday adaylığı dosyasını saat 14:00’da parti binasına teslim etti. AK Parti’nin oda ve borsa başkanlarının seçimlerde aday olmasını kolaylaştıran kanun teklifini Meclis’e sunmasının ardından Yavuz Uğurdağ için adaylık yolu açılmıştı. Uğurdağ ise aday adaylığını başvurunun son gününde açıklayarak dosyasını teslim etti. YENİ BAŞKAN KENAN KENDER

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, bugün İnegöl Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklamasıyla beraber İTSO’da başkanlık görevinden istifa etti. Yavuz Uğurdağ’ın istifa etmesinin ardından vekaleten Kenan Kender başkanlık görevinde olacak.

ARZUMUZ ŞEHRİMİZE HİZMET ETMEYE DEVAM ETMEK İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ adaylık başvurusu sonrası açıklamada bulundu. Uğurdağ,”Saygıdeğer İnegöllü hemşerilerim çok kıymetli basın mensupları herkesin bildiği üzere ülkemizde ve ilçemizde yerel seçim süreci başladı. Bu noktada siyasi partilerin aday adaylığı süreçleri başladı. Bizlerde bugün burada AK Parti İnegöl İlçe Teşlikatımıza dosyamızı teslim ederek başvurumuzu iletmiş olduk. Öncelikle seçim sürecinin, seçimlerimizin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Herkesin bildiği üzere bizler şehrimize bundan önceki yıllarda bir çok sivil toplum kuruluşlarında ticari kuruluş ve sosyal faliyetlerde bulunmuş bir kardeşinizim. Bugüne kadar sağ olsun şehir halkı, vatandaşımız ve sanayicimiz bize bir çok konuda destek verdiler. Bizde gerek sivil toplum örgütlerinde gerekse diğer kuruluşlarda şehrimize hizmet etmeye devam ettik. Bundan sonraki süreçte de inşallah amacımız arzumuz hedefimiz ve isteğimiz yine şehrimize halkımıza hizmet etmeye devam etmek olacaktır. Bu  noktada Allah’a çok şükür bir çok tecrübeye bilgiye ve birikime sahip olduk.İnşallah bu bilgi ve birikim bundan sonraki süreçte de bizim için büyük bir avantaj olacaktır. Ben bir çok şehirde faaliyet gösteren esnafımıza, tüccarımıza, sanayimize hizmet eden kurumlarda görev aldım başkanlık yaptım yönetim kurulu üyeliği yaptım. Bundan sonra da amacımız arzumuz ve isteğimiz şehrimizin tümüne tüm halkımıza hizmet etmek olacaktır. Bu kararın öncelikle partimize şehrimize bize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Teşrifleriniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz bizim amacımız hizmet odaklı olacak bir makam mevki derdimiz tasamız yok Allah’a çok şükür. Eğer Rabbim’de, parti büyüklerimiz de uygun görürlerse biz şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu noktada adımlarımızı atıyor hiç çekimse kalmıyoruz. Biraz önce söylediğim gibi Allah’a çok şükür bundan önceki süreçlerde bu bilgiyi, tecrübeyi birikimi elde ettik. İnşallah bu süreçten sonra da şehrimize tüm halkımıza hizmet etmek için yola çıktık. Rabbim hayırlısını versin inşallah.” ifadelerin kullandı.   MAKAMLAR HİZMET ETMEK İÇİNDİR Açıklama sırasında gazetecilerin sorusunu cevaplayan Uğurdağ İstifa ettiniz mi sorusuna ilişkin oda ve borsa başkanlarının seçimlerde aday olmasını ve seçilememesi durumunda görevine tekrar geri döneceğini söyledi. Yavuz Uğurdağ, ”Kanun süreci meclisimizden geçti. Orada bir adaylık sürecinden sonra Ticaret Sanayi Odası başkanlık görevine dönme hakkı bizlere verildi. Tabiki biz biraz önce söyledim yani bu mevkiler, makamlar hizmet etmek içindir. Hizmete talip olanlar bunlara göze alırlar. Bu noktada bizim bir sıkıntımız yok. Amacımız tüm halkımız ve şehrimize hizmet etmek olacaktır.” sözlerine yer verdi.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS