Whatsapp kullananlara çok kötü haber: Bugünden itibaren…

Created | By: admin | 26 Eylül 2018
Whatsapp kullananlara çok kötü haber: Bugünden itibaren…

Whatsapp kullanıcılarını üzecek bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde iOS 12 güncellemesi yayınlanmış olsa da daha önceki iOS sürümlerini ısrarla kullanmaya devam eden pek çok kullanıcı var. Bu anlamda Whatsapp’ı artık iOS 8 ve önceki sürümü kullanan iPhone sahipleri kullanamayacak.

Whatsapp kullanıcılarını ilgilendiren önemli bir gelişme oldu. iOS 8 ve altındaki herhangi bir sürümü kullanan iPhone‘larda Whatsapp artık çalışmayacak. Pek çok kullanıcı halihazırda iOS 11 ve iOS 12 sürümünü kullanıyor olsa da, telefonlarının yavaşlamasını istemeyen veya telefonu imkan vermeyenler daha eski iOS sürümünü kullanmayı sürdürüyor. Peki Whatsapp’ın bu kararı kimleri vuracak? İşte WhatsApp desteğinden mahrum kalacak iPhone modellerinin tam listesi… iPhone (İlk jenerasyon) iPhone 3G iPhone 3GS iPhone 4 iPhone 4S
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS