WhatsApp grupları için beklenen özellik geliyor!

Created | By: admin | 14 Şubat 2019
WhatsApp grupları için beklenen özellik geliyor!
WhatsApp grupları için dört gözle beklenen davetiye özelliği sonunda geliyor. Peki, WhatsApp davetiye özelliği nasıl olacak? Gelin, bu detaylara yakından göz atalım!

WhatsApp grupları için davetiye özelliği getiriyor!

Günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların etkileşimini artıracak olan yeni özellikler sunmaya devam ediyor. En son olarak Durumlar için yeni özelliğini test eden mesajlaşma uygulaması, şimdide grup sohbetlerine yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. WaBetaInfo tarafından paylaşılan rapora göre, anlık mesajlaşma uygulaması grup sohbetlerine davetiye özelliği üzerinde çalışıyor. Söz konusu uygulamanın yayınlandığı günden  bu zamana kadar birçok kullanıcı tarafından beklenen bu özellik için ilk somut adım sonunda atıldı. Web tarayıcısından Instagram DM'lerine erişim sağlanacak! SDN-1 Bu özellik sayesinde, artık kullanıcılar kendisine grup davetiyesi gönderebilecek kullanıcıları belirleyebilecek. Böylece, kullanıcılar hiç tanımadıkları gruplara davet edilemeyecek. Şimdilik, söz konusu bu özelliğin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak, WaBetaInfo’nun söylediklerine göre, davetiye özelliği ilerleyen dönemlerde beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için yayınlanacağını da özellikle belirtiyor. Söz konusu bu davetiye özelliğini detaylandıran WaBetaInfo ayrıca, bu özellikte yer alan seçenekleri de detaylandırdı. WhatsApp davetiye Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere size kimlerin davetiye gönderebileceğini seçebiliyorsunuz. Bu seçenekleri ise hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz. – Herkes : Bu seçeneği aktif ettiğiniz zaman, herhangi bir kişi sizi WhatsApp grubuna davet edebilir. – Kişilerim: Adından da anlayabileceğiniz üzere, bu seçenek ile sadece sizi rehberinizde kayıtlı olan kişiler gruba davet edebilir. – Hiçkimse: Bu seçenekte ise, rehberinizde ekli olan kişilerde dahil olmak üzere hiçbir kimse sizi gruba ekleyemez. Bunun yerine sadece gruba katılım davetiyesi gönderebilir. WaBetaInfo’nun aktarmış olduğu diğer bilgilere göreyse, söz konusu davetiyeler 72 saatlik bir geçerliliği olacağı da özellikle belirtiliyor.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS