Volkswagen efsanesi: elektrikli Dune Buggy geliyor!

Created | By: admin | 1 Şubat 2019
Volkswagen efsanesi: elektrikli Dune Buggy geliyor!
Volkswagen elektrikli araç çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, sürpriz bir adım geldi. Alman otomobil devinin 2000’li yılların çok öncesine dayanan Dune Buggy modeli, elektrikli bir konsept araç olarak tekrar tanıtılmaya hazırlanıyor. Beetle veya halk arasında bilinen adıyla Vosvos’un temel alındığı bu araç, 60’lı ve 70’li yıllardaki tasarımın modernize edilerek günümüze taşınmasını sağlıyor.

Volkswagen Dune Buggy elektrikli olarak geri dönüyor!

Volksawagen’in yayınladığı görseli incelediğimizde yüksek çamurluklar, büyük boy tekerler ve bağlantısız bir ön cam oldukça dikkat çekiyor. Yıllır önceki tasarımın büyük oranda korunduğu araç, MEB platformunu temel alıyor. Bu sayede Volkswagen, MEB’in düşük hacimli niş araçların üretimi için uygun olduğunu, seri üretime yönelik araçlar ile kısıtlı olmadığını kanıtlamış oldu. Şirket bu platformun temel alındığı 10 milyondan fazla araç satmayı hedefliyor. Tabi, Volkswagen’in ilerleyen dönemde elektrikli Buggy’yi satışa sunup sunmayacağı henüz bilinmezliğini koruyor. 7 Mart’ta başlayacak olan Cenevre Otomobil Fuarı‘nda bu türürün eşsiz konsepti gözler önüne serilecek.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS