Twitter kronolojik zaman tüneli özelliği geri döndü!

Created | By: admin | 19 Aralık 2018
Twitter kronolojik zaman tüneli özelliği geri döndü!
Geçtiğimiz aylarda 140 karakterlik yolculuğunu 280 karakterle genişleten Twitter, kullanıcıların isteklerine kulak vermeye devam ediyor. Rahatsız edici tweet’ler konusunda ya da yazılmış bir tweet’i düzenleme konusunda henüz bir adım atmamış olsa da, Twitter kronolojik zaman tüneli özelliği için kapılar ardına kadar açılmış durumda.

Twitter kronolojik zaman tüneli özelliği geri döndü!

Bundan tam olarak üç yıl önce ortaya konan, beğenilen ve retweet edilen içeriklerin sıralamada öne geçtiği sistem yerine isteyen kullanıcılara son yazılan tweet’lerin başta gözüktüğü standart sıralama sistemi seçeneğinin verileceği ifade edilmişti. Twitter kronolojik sıralama İlk olarak 2016 yılında kullanıma sunulan söz konusu bu özellik birçok kullanıcı tarafından eleştirilmişti. Hatırlayacağınız üzere kronolojik sıralamaya dönmek istediğimiz zaman bir takım problemlerle karşı karşıya kalmaktaydık. Kullanıcıların etkileşimi amacıyla kullanıma sunulan bu özelliği daha da geliştirerek yeniden kullanıma sunacak olan yetkililer, ilk müjdeli haberi geride bıraktığımız Eylül ayında vermişlerdi. Bugün ise yetkililer tarafından yapılan açıklamayla söz konusu bu özellik ”Sparkle” adı ile yeniden karşımıza çıkıyor.
İlk etapta Twitter iOS kullanıcıları için kullanıma sunulan Sparkle özelliğisayesinde artık kullanıcılar tek bir tıklama ile Twitter üzerinde yapılan paylaşımları kronolojik olarak sıralayabilecekler.
Bunun haricinde, kronolojik sıralamada yaşanılan karmaşalarında ortadan kaldırıldığını da görmekteyiz. Son olarak ise yapılan açıklama ile birlikte söz konusu bu özelliğin yakın zaman içerisinde Android kullanıcıları içinde kullanıma sunulacağını belirtelim. Peki, siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS