Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?

Created | By: admin | 13 Aralık 2018
Türk Telekom’dan sonra Turkcell ne dedi?
Turk Telekom’un kotasız internet fiyatlarını açıklamasının ardından gözler diğer ISS’lere çevrilmiş durumda. Peki, diğer bir büyük internet sağlayacısı Turkcell’in, Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri neden halen açıklanmadı? Halihazırda kotasız ve kotalı tarifeleri bulunan Turkcell, yeni AKN’siz tarifeleri açıklamak için hiç acele etmiyor. ShiftDelete.Net olarak Turkcell’le ulaştık ve yeni internet paketlerini sorduk.

Turkcell Superonline kotasız internet tarifleri ne zaman gelecek?

Turkcell tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket yeni dönem tarifelerini yılbaşına yakın bir zaman aralığında, yani ay sonunda paylaşacak. Şimdilik paket seçenekleri hakkında bir bilgi olmasa da, varsayılan paket seçeneklerine yakın fiyatlar görebiliriz. Elbette bunu varolan tarifeler üzerinden konuşarak söylüyoruz, çünkü fiyat konusunda şu an için Superonline hiçbir ipucu vermiyor. dünyada internet fiyatlar Superonline ürün bölümünde abone olmak isteyenleri üç farklı seçenek bekliyor; Limitsiz Fiber İnternet, Kotalı Fiber İnternet ve Yalın ADSL İnternet. Kota sistemini kaldırmayan Superonline, bakalım AKK’siz paketlerinde nasıl bir fiyatsunuyor? Fiber internet 15 Mbps hız seçildiğinde ayılık 74,9 TL’ye mal oluyor. Bu bölümde seçilebilecek en yüksek hız ise 50 Mbps ve 169 TL. ADSL tarafında ise üç farklı hız limiti kullanıcılara sunuyor; Limitsiz, 8 Mbps ve 16 Mbps. Limitsiz hız seçtiğinizde 100 GB AKN kotası size veriliyor. 8 Mbps ve 16 Mbps seçtiğinizde ise AKK’siz tarifeler bulunuyor. Bakalım Turkcell’in tarifeleri açıklama yapıldıktan sonra nasıl şekillenecek?
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS