Türk Telekom kotasız tarifeleri siteden kaldırdı!

Created | By: admin | 13 Aralık 2018
Türk Telekom kotasız tarifelerini sonunda açıkladı. Türk Telekom AKN sistemini tamamen ortadan kaldırırken, paket seçeneklerini “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” şekilde açıkladı. Güncelleme: Türk Telekom kısa bir süre önce yaptığı güncelleme ile beraber web sitesindeki paket seçeneklerini kaldırırken, ilgili sayfada tek bir açıklama bıraktı. “Türkiye’nin interneti Türk Telekom olarak, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.” Aynı zamanda Twitter üzerinden de yeni bir paylaşım yapıldı.
Türk Telekom @TurkTelekom

Türkiye’nin interneti Türk Telekom sınırları kaldırıyor! Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve hiçbir ek ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek. Detaylı bilgi için: http://turktelekom.ly/InternetteSınırlarKalkıyor_ 

227 kişi bunun hakkında konuşuyor
Türk Telekom geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla AKN sistemini tamamen kaldıracağını ve bunun yerine kota sisteminin getirmeyeceğini zaten söylemişti şimdiyse bu tarifler ve AKN’siz tarife fiyatları duyuruldu.

ürk Telekom kotasız tarifeleri belli oldu, limitsiz internete geçti!

Türk Telekom tarafından birçok farklı tarife açıklansa da, herkesin korktuğu kota sistemi gelmemiş gibi görünüyor. Fiyatlar arası farklı belirleyen tek şey bağlantı hızları olarak göze çarpıyor. Tarifeleri SMLXLXXL şeklinde ayıran ISS, sabit telefonlu, yalın internetli kullanıcılarına ayrı ayrı seçenekler sunuyor. Kotasız internet dönemine geçilmesi oldukça güzel bir gelişme olsa da, Türk Telekom’un başlangıç paketlerinde sunduğu hız limiti büyük hayal kırıklığı oldu. 60 TL’lik pakette 4 Mbps gibi bir hız sağlanırken, 50 Mbps AKN’siz tarife isteyenlerin 250 TL gibi uçuk bir rakam ödemeleri gerekiyor. 100 Mbps limitsiz internet isteyenler ise 336 TL’ye varan aylık ücret ödemek zorundalar. Bulgaristan gibi Balkan ülkelerinde limitsiz internet için fiyatlar Türk parasıyla 50 TL’yi bile bulmazken, Türk Telekom’un açıkladığı fiyatlar çok konuşulacak gibi görünüyor.
Hakki Alkan @hakki_alkan

4 megabit kotasız (limitsiz) internetin 59 TL olduğu bir döneme girdik 🤔 Türk Telekom, güncel fiyatlarını açıklamış. Gelişmiş ülkelerde sıradan olan 100 Mbps hızın fiyatı 334 TL olmuş. Bir de bunlar taahhütlü. Çok ama çok pahalı değil mi? 😒 https://shiftdelete.net/turk-telekom-kotasiz-tarifelerini-acikladi 

Türk Telekom kotasız tarifelerini açıkladı! – ShiftDelete.Net

Uzun süredir merakla beklenen Türk Telekom kotasız tarifeleri sonunda belli oldu. Türk Telekom AKN sistemini kaldırırken, paket seçeneklerini “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” şekilde…

shiftdelete.net
370 kişi bunun hakkında konuşuyor
Türk Telekom’un fiyatları Ekşi Sözlük gibi platformlarda da çok hızlı bir şekilde gündem oldu, en çok konuşulan konular arasına girdi. Sözlük yazarlarının birçoğu fiyat politikasını ciddi bir şekilde eleştirirken, bazı yazarlar da Turk.Net gibi alternatiflerin yükseleceği tahmininde bulundu. Açıklanan tarifeleri hemen aşağıdaki görsellerden inceleyebilirsiniz. Siz de düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilir ve Türk Telekom’un tarifelerini değerlendirebilirsiniz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS