Tesla, İstanbul’da Servis Müdürü Arıyor

Created | By: admin | 8 Haziran 2018
Tesla, İstanbul’da Servis Müdürü Arıyor
Geçtiğimiz günlerde çılgın girişimci Elon Musk, sahibi olduğu Teslamarkasının Türkiye’nin dört bir yanında şarj istasyonları açacağını Twitter üzerinden duyurmuştu. Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandıran marka şimdi de İstanbul’da faaliyet gösterecek servis için Servis Müdürü ilanı verdi. Bir süredir Türkiye ilgisi olduğu bilinen markanın ülkemizde hatırı sayılır bir kitlesi var. Türkiye’ye genelde Avrupa üzerinden gelen Tesla marka araçların fiyatları ise 100 bin euro civarında. Bugüne kadar Türkiye’de resmi servis olmadığından bakım ve tamir gibi çalışmalar için araçlar yurtdışına gönderiliyordu. Ancak bu durum değişcek gibi görünüyor.

Servis Müdürü aranıyor

Tesla‘nın resmi internet sitesinde yer alan ilana göre firma İstanbul’da açacağı ilk resmi servisi için Servis Müdürü arıyor. İngilizce olarak yayınlanan ilanda müdürün iş tanımı ile ilgili detaylı bilgiler yer alıyor ve otomobil sektöründen olması gerekmediğinin altı çiziliyor. Müdürün özellikle ekibe liderlik etmesi beklendiği belirtilen ilanda en az lisans yani üniversite mezunu olma şartı var. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilgisi de aranan şartlar arasında yer alıyor. Eğer siz de bu asgari şartları sağlıyor ve iş ilanına başvurmak istiyorsanız Tesla‘nın internet sitesini kullanabilirsiniz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS