Sakin Şarkısı Klibi Çok Konuşulacak

Created | By: admin | 6 Kasım 2018
Sakin Şarkısı Klibi Çok Konuşulacak

Koray Demirayak ikinci teklisi sakin’i önce dijital platformlarda ardından güzel bir klip ile birlikte Kınay Production etiketiyle dinleyicilere sundu.

Klip çekimleri iki ayrı mekanda gerçekleştirildi ve yaklaşık 2 gün sürdü. Klip çekimleri için ‘eğlenceli ve gerçekçi oldu’ değerlendirmesi yapan sanatçı renkler konusundaki hassasiyetini kliple birlikte tekrar gözler önüne serdi.

Sakin şarkısı için ‘hayatımda izler taşıyor’ betimlemesini yapan sanatçı bu şarkı ile kitlesini genişletecek gibi görünüyor. Yayınlanan şarkılarının söz ve müzikleri tamamen kendine ait ve esinlendiği temel noktanın ‘yaşadıklarım’ olarak nitelendiren sanatçı, belirli bir dinleyici kitlesi oluşturma hedefinde olduğunu belirtti.

Yapmış olduğu müzik tarzını belirli bir nokta ya da bir türe bağlı olmadan ve beslendiği onlarca müzikal öğeden aldığını belirten sanatçı içerisinde blues , rockn roll , r&b, sanat müziği , halk müziği hatta caz müziğe kadar uzanan sonsuz harman ve birikimiyle gerçekleştirdiğini ve giderek büyüteceğini aktardı.

Biriktirdiği şarkıları sırasıyla sunmaya başlayan

Koray Demirayak, çok değerli ve özel isimlerle çalıştığını özellikle aynı zamanda sahnelerde kendisine eşlik eden ve bas gitaristliğini üstlenen Ufuktan Doğan isminin kendisi ve müziğinin düzenleme kısımlarında önemli katkıları olduğunu ifade etti.

Yeni bir müzik tarzını farklı sözler ve yorumuyladinleyicilere sunmaya başlayan Koray Demirayak adından bolca bahsettirecek gibi görünüyor.

Yeni çalışmaları için Kınay Production ile yoluna devam eden Koray Demirayak çalışmalarına devam ediyor.

Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS