Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

Created | By: admin | 19 Aralık 2018
Merakla beklenen Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?
2012 yılında, CD Project Red tarafından duyurulan Cyberpunk 2077, sonunda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyorOyun için şimdiden ne kadar satacağı, ne kadar gelir elde ettireceği gibi tahminler yapılmaya başlandı.

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkıyor?

ilk duyurudan neredeyse 7 sene sonra, oyuncular Cyberpunk 2077 oynamaya başlayabilecekler. Polonya merkezli StockWatch adlı analiz firmasının sunduğu verilere göre, oyun 2019’un 4. çeyreğinde piyasaya sürülmüş olacak. Sadece çıktığı çeyrekte dahi 19 milyon adet kopya satacağını öne süren StockWatch, yaklaşık olarak 525 milyon dolarlık bir gelir elde edileceğini de öngörmekte. Paylaşılan yazıda, Red Dead Redemption 2 ile sürekli olarak satış ve gelir oranı açısından kıyaslanan Cyberpunk, analiz şirketine göre Red Dead Redemtion’dan daha fazla gelir elde ettirtmeyi başaracak. Bu tahminlerini ise, Red Dead Redemption 2‘nin sadece konsollarda bulunması ve gelecek temasının Vahşi Batı temasından çok daha ilgi çekici olması üzerine dayandırmışlar. Sanıyoruz ki Cyberpunk için 2019,  bekleyenlerin heyecanını koruyabileceği son yıl. Bir kez daha ertelenmeye giderse, oyunu heyecanla bekleyen kitle önemli oranda azalabilir.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS