Mabel Matiz’den 9 Ayda 3 Hit Şarkı!..

Created | By: admin | 26 Nisan 2018
Mabel Matiz’den 9 Ayda 3 Hit Şarkı!..
Farklı tarzı, başarılı projeleri ve güçlü vokali ile son yılların en başarılı müzisyenlerinden olan Mabel Matiz, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde unutulmaz bir performans ve şova imza attı. Yeni albüm Maya’dan şarkılar ilk defa Bostancı’da söylendi ! Yılın en iyi şarkılarından biri olan Ya Bu İşler Ne teklisinin ardından kısa bir süre önce yayınladığı ve izlenmesi 100 milyonu geçen Öyle Kolaysa şarkısı ile 12 haftadır listelerin bir numarasında yer alan iddialı sanatçı, gece için özel olarak hazırladığı repertuvarında efsaneleşen şarkılarının yanı sıra hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu dördüncü stüdyo albümü Maya’dan Mükemmeli ve Babamı Beklerken isimli şarkıları ilk defa seslendirerek izleyicileri mest etti. Mabel Matiz’in BGM sahnesi tropik ormana döndü.. Biletlerin haftalar öncesinden tükendiği ve dinleyicilerin kapıda kuyruk oluşturduğu konserde sanatçı, kendi şarkılarının yanı sıra sürpriz yaparak unutulmaz türkülerimizden Sarı Gelin,Odam Kireçtir, Yiğidim Aslanım’ı da seslendirdi, sahne performansının yanı sıra Anıl Can ve Yunus Karma’nın da dokunuşlarının bulunduğu ağaçlar ile dolu özel bir dekor yaratarak görsel bir şova imza attı. Ormanın gizemi sahneye taşınarak palmiyelerin yükseldiği sahnede adeta tropik bir ormanın içinden sahne veren sanatçıya eşsiz dans performasıyla da Gizem Aksu eşlik etti. Konser esnasında hayranlarından gelen sevgi seline karşı ”Bana çok iyi geliyorsunuz. Bostancı sahnesi büyülüdür. Bu özel gecede bu özel anı yaşadığımız için çok teşekkür ederim. Cümleleriyle duygularını dile getirdi.

9 ayda 3 hit şarkı..

Akıllara kazınan unutulmaz konserde Ya Bu İşler Ne, Muhbir ve Öyle Kolaysa şarkılarını seslendirirken izleyiciler sevilen sanatçıya hep bir ağızdan eşlik etti. 9 ayda üç hit şarkıyla dillere dolanarak haftalar boyunca listelerde bir numara olan Mabel Matiz sahnede üç saate yakın performans sergiledi.

Mabel Matiz’den babasına şarkı; ”Babamı Beklerken”

Mabel Matiz, Maya albümünde yer alacak ve kendisi için özel olarak nitelendirdiği Babamı Beklerken şarkısını söylemeden önce : ” Babam tır şoförüydü. Kardeşim Selim’le birlikte babamın dönüşünü beklerdik.Tırın kapı önüne yanaşma anı çok değerli bir kavuşmaydı bizim için.O anın bendeki hissi çok büyük ve onu hayatıma aslında ne kadar projekte ettiğimi fark ettim.Şarkı da biraz bununla ilgili. İnsanoğlu olarak hep bir kurtarıcı hep bir ışık bekliyoruz. Ama aslında o kurtarıcı da ışıkta o sevginin kaynağı da hepimizde var.Bunu itiraf etmek ve şarkıya dökmek bana çok iyi geldi. Umarım size de iyi gelir ” şeklinde duygularını ifade etti. Konserlerine ara vermeden devam eden sanatçı, yeni albümü Maya’yı kısa bir zaman sonra müzikseveler ile buluşturacak olmanın heyecanı içerisinde.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS