Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisinde mi oynayacak?

Created | By: admin | 1 Şubat 2019
Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisinde mi oynayacak?
Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre, Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisi ile ekranlara geri döneceği belirtildi. İşte, Cansu Dere‘nin de başrol olarak yer alacağı iddia edilen Netflix dizisi!

İddia: Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisi ile ekranlara geri dönüyor!

Ezel ile Türkiye’nin gönlünde taht kuran Cansu Dere ve Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisi ile yeniden bir araya gelebilir. Henüz söz konusu bu dizi hakkında yetkililerden herhangi bir açıklama gelmemiş olsa da, kulislerden aktarılan bilgilere göre Netflix‘in Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere anlaştığı belirtildi. Bu gelişmeden de anlayabileceğiniz üzere, önümüzdeki dönemler söz konusu platformda daha fazla Türk yapımı dizi ile bir araya geleceğiz. Hatırlarsanız, geçtiğimiz haflarda Beren Saat‘in başrol olarak yer alacağı Fantastik dizi ile ilgili ilk detaylar gün yüzüne çıkmıştı. Kenan İmirzalıoğlu Netflix dizisi Paylaşılan bilgilere göre, söz konusu dizin yapımcılığını Hakan: Muhafız’ın yapımcısı olan  O3 Medya tarafından üstleneceğini belirtilmişti. Bunun haricinde Beren Saat’in başrol olarak oynayacağı dizi, Şanlıurfa’ya bağlı Örencik köyü civarındaki Tek Tek Dağları‘nın eteğinde bulunan Göbeklitepe’de geçeceği de netleşmişti. Şimdilik söz konusu bu gelişmeler hakkına henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığını da özellikle belirtelim. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS