Instagram’dan olay yaratacak güncelleme!

Created | By: admin | 6 Ağustos 2018
Instagram’dan olay yaratacak güncelleme!
Bilmiyorum, arada bir takipçi listenize girip yanlışlıkla ”takipten çık” butonuna eliniz çarpınca ”oh ucuz atlattım” demekte misiniz? Ancak getirilen yeni güncelleme ile artık bu soruyu kendinize sormak gereksinimi bile duymayacaksınız. Çünkü yeni güncelleme ile beraber ”emin misiniz?” sorusu kalkıyor. Yani tek bir tıklamanız ile beraber artık insanları ”unfollow” edebileceksiniz. Instagram, uzunca bir süredir yanlış tıklamaların önüne geçmek için çeşitler önlemler barındırıyordu. Bu önlemlerin belki de en yaygın olarak bilineni, kasıtlı ya da kasıtsız bir kişiyi takipten çıkar butonuna bastığınızda karşınıza çıkan onay ekranıydı.

Instagram’da olay yaratacak güncelleme!

Ek soru yöntemi ile kazaların önüne geçen Instagram, son güncellemesinde oldukça ilginç bir şekilde bu ek sorudan vazgeçmeyi tercih etti. Bu güncellemenin ardından kullanıcılar muhakkak yanlışlıkla insanları takipçi listesinden çıkaracaklardır. Asıl olay bundan sonra başlayacak tabii ki. Şimdilik ortalık sessiz gözüküyor ancak bu durum düzeltilmez ise, Instagram’a yağacak olan şikayet mesajlarının haddi hesabı olmayacaktır. Bakalım Instagram bu konu hakkında gelecek günlerde bir açıklama yapacak mı göreceğiz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS