Instagram her an sizi de uyarabilir!

Created | By: admin | 3 Temmuz 2018
Instagram her an sizi de uyarabilir!
Kuşkusuz sosyal medya artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Hiç bir zaman tükenmek bilmeyen sosyal medya bağımlılığına artık firmalar da el atmış durumda. Bunlardan en büyüğü Instagram ve Facebook’un bağımlılığının önüne geçecek yenilikler sunacaklarının açıklamış olmaları. Bu açıklamaların ardından ilk adımı Instagram tarafı yaptı ve kullanıcılarını fazla kullanımdan dolayı uyarmalara başladı. Getirilen yeni güncelleme, artık kullanıcılar Instagram’da, anasayfada yaptıkları gezi sırasında ‘Son iki gündeki tüm yeni gönderileri gördün’ şeklinde bir uyarı vermekte.

Instagram’da uyarı dönemi!

Gelen bir diğer yeni özellik ise ‘Rahatsız Etme’ modu. kullanıcılar hem Instagram’da hem de Facebook’ta bu modu etkin hale getirerek bildirimlerini kapatabilecekler. Bu özellik henüz test aşamasında olsa da yakın zamanda kullanıma sunulması bekleniyor. Eğer siz de bu konudan şikayetçiyseniz bir an önce kendinize bir çeki düzen vermeniz gerekmekte. Sosyal medya üzerinde harcanan vakit ile gerçek anlamda birçok sosyal aktiviteye katılma şansınız var. Uygulamada geçirilen zamanın kullanıcılara bildirilmesi gerektiğini söyleyen CEO Kevin Systrom, Instagram’ın bu konuda çok daha büyük düzenlemeler yapacağınının da uyarısınında bulundu. Kısacası atılan bu adım daha henüz bir başlangıç. Bakalım Instagram ilerleyen dönemler de kullanıcılarına daha ne gibi yenilikler sunmaya devam edecek hep beraber göreceğiz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS