İlhan Şeşen Londra’da Sevenleriyle Buluştu

Created | By: admin | 6 Kasım 2018
İlhan Şeşen Londra’da Sevenleriyle Buluştu

İlhan Şeşen Londra’da sevenleriyle buluştuCelal Sönmez / Londra, 5 Kasım (DHA) – Londra Islington Assembly Hall da Pazar gecesi sahne alan Şeşen, birbirinden güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

İlhan Şeşen Londra‘da sevenleriyle buluştu

Celal Sönmez/ Londra, 5 Kasım (DHA) – Londra Islington Assembly Hall da Pazar gecesi sahne alan Şeşen, birbirinden güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, programına “Rüzgar” şarkısıyla başlayan Şeşen, ardından aralarında “Neler Oluyor Bize, Ellerimde Çiçekler, Sen Benim Şarkılarımsın, Sensiz Olmaz, Sarılınca Sana, Dertli gibi parçaların da icra edildigi güçlü bir performansla şarkılarını seslendirdi.

Müziğe 1968 yılında başlayan İlhan Şeşen, 1971 yılında “Kavga” adlı kırkbeşlik plağını çıkardı. Gökhan ve Burhan Şeşen ile 1983 yılında “Grup Gündoğarken” grubunu kuran Şeşen, Ardından “Aşk Haklı, Neler Oluyor Bize, Ben Bu Şarkıları Kime Söyleyeyim, Aşk Yalan, İlhan Şeşen 2006 ve Gel albümlerini çıkardı.

Son olarak yaptığı iki yıllık bir çalışmanın sonunda “Hediyem” adlı albümü dijital platformlar ve müzik raflarında yerini aldı.

Müziğin dışında bazı dizilerde de rol alan Şeşen, müzik ve oyunculuk alanlarında sanat yaşamını sürdürüyor.

Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS