Google Plus kullanıcıları son kez uyarıldı!

Created | By: admin | 31 Ocak 2019
Google Plus kullanıcıları son kez uyarıldı!
Google’ın sosyal ağ platformu Google Plus’ı ( Google+ ) kapatacağı uzun süredir biliniyordu. Ancak, internet devi geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklama ile platformu başlangıçta planlanan tarihten daha erken kapatacağını duyurdu. Bu nedenle Ağustos 2019 olarak planlanan tarih, Nisan 2019 olarak değiştirildi. Bu kararın alınmasına gerekçe olarak ise 52.5 milyon kullanıcıyı etkileyen bir güvenlik açığının keşfedilmesi gösterildi.

Google Plus hesapları Nisan 2019’da kapatılıyor!

Google merkezi olarak bilinen Mountain View ofisi, bireysel hesapların 2 Nisan 2019‘da kapatılacağını doğruladı. Aynı zamanda Google Plus tarafından sunulan bazı özelliklerin önümüzdeki haftadan itibaren durdurulacağı ifade edildi. Örneğin, 4 Şubat’tan itibaren kişisel Google+ hesabınızı kullanarak Google+ profilleri, sayfaları, toplulukları veya etkinlikleri oluşturamayacaksınız. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda Google+ oturum açma düğmeleri çalışmayı durduracak. Bu nedenle herhangi bir siteye veya uygulamaya giriş yapmak için Google+ hesabınızı kullanıyorsanız, giriş yönteminizi acilen değiştirmeniz gerekiyor. Blogger’dan 4 Şubat’ta, diğer sitelerden ise 7 Mart’ta kadar kaldırılacak olan bir başka özellik  ise Google+ hesabını kullanarak yorum yapmak. Bununla sınırlı kalınmayacak ve tüm sitelerdeki tüm yorumlarınız 2 Nisan’da silinecek. Google Apps for Google+, etkin kalacağı için yukarıdakilerin hiçbiri Google Apps müşterileri için geçerli değil. Google’ın bu kararı bireysel kullanıcıları etkiliyor.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS