Eski model Tesla’lar 6.000 dolara güçlenecek

Created | By: admin | 9 Temmuz 2019
Eski model Tesla’lar 6.000 dolara güçlenecek
Tesla, kısa bir süre otonom teknolojiler için geliştirdiği yeni FSD yonga setleriniduyurmuştu. Bunun yanı sıra bu yonga setlerinin, Nvidia’nın otonom için geliştirilen işlemcilerin yerine kullanılacağı belirtilmişti. Şimdi de Tesla CEO’su Elon Musk, Tesla’nın geçmiş yıllarda satılan otomobillerin de bu yeni işlemcilerile geliştirilebileceğini belirtti. Model S, Model X ve Model 3 otomobillerinin tanıtılmasın ardından tanıtılan işlemciler, bu senenin sonunda eski model Tesla otomobillerde de görülebilir. Eski model Tesla modelleri işlemci tarafında bir devrim yaşayabilir. Böylece araçların otonom sürüş teknolojileri ile çok daha iyi sonuçlar elde edilebilir.

Eski model Tesla’lar yeni çip ile farklı bir boyut kazanacak

Yeni FSD işlemciler, Nvidia’nın işlemcilerine göre çok daha yüksek performanssergilerken daha uygun bir maliyet ile üretilebiliyor. Ancak bu işlemci, Nvidia’nın otonom işlemcisine göre biraz daha fazla enerji tüketiyor. Tabii, bu durum da aracın tam dolu bir batarya ile biraz daha az yol kat etmesine sebep oluyor. eski model tesla işlemci Araçlarını FSD işlemcisiyle geliştirmek isteyen kullanıcıların 6.000 dolarlık bir ödeme yapması gerekecek. Bununla birlikte kullanıcılara “Tam Otomatik Sürüş”eklenti paketi de sunulmuş olacak. Elon Musk, bu geliştirmenin 2019’un son çeyreğinde gerçekleştirileceğini belirtiyor. Tabii, şirketin kurumsal departmanı, bu konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS