Demet Sağıroğlu’ndan Yeni Single!..

Created | By: admin | 29 Haziran 2018
Demet Sağıroğlu’ndan Yeni Single!..
Demet Sağıroğlu, uzun bir aranın ardından tekrar sevenleri 13 Temmuz’da çıkaracağı teklisi ile yeniden hayranları ile buluşacak. 90’lı yılların unutulmaz seslerinden Demet Sağıroğlu, Hürriyet köşe yazarı Ayşe Arman’a verdiği röportajında yeni teklisi ‘Açık Çay’ hakkında açıklamalarda bulundu. Sağıroğlu, ‘ Uzun bir süre sonra ilk merhabam ‘Açık Çay’. Biraz farklı “gipsy jazz” bir çalışma. Pozitif, enerjik, herkesi dansla birleştirecek cıvıl cıvıl bir şarkı. Bu yaz çaylar benden! Hazırlıklarına devam ettiğimiz yeni albümün habercisi bu şarkı…’ diye konuştu.
  ‘Açık Çay’ diye bir şarkı yaptın. Tekrar bir çıkış mı planlıyorsun? Uzun bir süre sonra ilk merhabam ‘Açık Çay’. Biraz farklı “gipsy jazz” bir çalışma. Pozitif, enerjik, herkesi dansla birleştirecek cıvıl cıvıl bir şarkı. Bu yaz çaylar benden! Hazırlıklarına devam ettiğimiz yeni albümün habercisi bu şarkı… Gerçekten de pozitif ve umut veren bir şarkı. Oysa biz seni genellikle romantik ve iç burkan şarkılarla hatırlıyoruz… Evet, biraz ters köşe bir şarkı. Hüzün artık hayatımızın her alanında. Ortalıktaki şarkılar ise intikam almayı ya da güçlü olmayı öğütlüyor. Ama şarkıların içinde umut ve huzur da olmalı. O yüzden bu yaz keyiflendirmek istedim. Diğer romantik ve iç burkanlar da yolda! Ağlatmayı sonbaharda yapacağız… Kaynak: Hürriyet | Ayşe Arman
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS