Deadpool 3 için çalışmalar başladı!

Created | By: admin | 23 Ocak 2019
Deadpool 3 için çalışmalar başladı!
İlk iki filmi ile birlikte tüm dünyada kendisine yeni bir hayran topluluğu oluşturmayı başaran Deadpool, sinemaseverlerin gönlünde tabiri caizse taht kurmuştu. Şimdi ise, merakla beklenen Deadpool 3 için çalışmaların başladığı filmin başrol oyuncusu olan Ryan Reynolds tarafından verildi. Sıkı durun, Deadpool 3 geliyor!

Beklenen Deadpool 3 için çalışmalar başladı!

Once Upon A Deadpool’un tanıtım çalışmaları için Çin’de bulunan  filmin başrol oyuncusu olan Ryan Reynolds, yapmış olduğu açıklama ile birlikte yeni Deadpool filmi için önemli bir ipucu paylaştı. Reynolds’ın dediklerine göre, serinin üçüncü filmi için çalışmaların başladığını görmekteyiz. Ancak bu nokta da seriye bambaşka bir bakış açısı getireceklerini de belirten Reynolds, üçüncü filmin serinin diğer iki filmine göre oldukça farklı olacağını da özellikle vurguluyor. Deadpool 2 Bunun haricinde ise, yeni filmde tamamen farklı bir yöne gitmek istediklerini de belirten Reynolds, ayrıca üçüncü filmde daha fazla süper kahraman ile karşılaşacağımızı da müjdeledi. Hatırlarsanız, Marvel Studios‘un patronu Kevin Feige yapmış olduğu açıklamada, önümüzdeki 6 ay içerisinde yeni X-Men ve Deadpool filmleri için çalışmalara başlanacağını duyurmuştu. Bugün ise, bu durum filmin baş rol oyuncusu Ryan Reynolds tarafından doğrulanmış oldu. Şimdilik söz konusu filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Peki, siz yeni film hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni Deadpool filmi ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS