ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

Created | By: admin | 24 Ocak 2019
ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!
Amerika’nın herkesten sakladığı UFO belgeleri, bir soru önergesi yoluyla gün yüzüne çıkartıldı. İşte, karşınızda ABD’nin sır gibi sakladığı belgeler!

ABD’nin sır gibi sakladığı UFO belgeleri yayınlandı!

Bilinmeyen ve tanımlanmayan şeyler çoğunlukla çekici gelir. Bu konulardan en ilgi çekici olanı şüphesiz ki uzaylılar. Peki, binlerce komplo teorisine konu olan uzaylılar gerçek mi? Gelin, bu detaylara ABD’nin sır gibi sakladığı ancak, bugünkü bir soru önergesi ile gün yüzüne çıkartığı UFO belgeleri ile yakından bakalım. Bugün yayınlanan belgeler ile birlikte Amerika‘nın bir süredir herkesten gizlice yürüttüğü 38 gizemli projesi gün yüzüne çıkartıldı. Amerika Savunma İstihbarat Servisi’ne ait olan UFO belgelerinden de aktarılan bilgilere göre, ABD’nin görünmezlik ve lazer silahı gibi fütüristik projelere milyon dolarlar harcadığı resmi olarak belgelendi. Amerika UFO belgeleri Bunun haricinde ise, ABD‘de yer alan uzay araştırma kurumlarının da UFOaraştırmaları için de toplamda 22 milyon dolar harcadığı da ortaya çıktı. Hatırlarsanız, daha önceden de gün yüzüne çıkartılan bilgilere göre Amerika’nın 2007-2012 yılları arasında söz konusu bu araştırmalar için özel bir bütçe ayırdığı iddia edilmişti. Ancak, tüm bu iddialar Amerika hükümeti tarafından reddedilmişti. Bugün yaşanılan gelişme ile beraber, Amerika’nın uçan gizemli daireler üzerinde bir süredir çalışamalar yaptığı da doğrulanmış oldu. Peki, siz bu durum hakkına ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS