280 bin liralık uzay bavulu!

Created | By: admin | 11 Temmuz 2019
280 bin liralık uzay bavulu!
Ay’da tatil yapma fikri, şimdilik bilim kurgu filmlerinden öteye gidemiyor. Fakat SpaceX ve Virgin Galactic gibi birçok firma şu anda bunu gerçekleştirmek için ciddi çalışmalar yürütüyor. Gelecekte gerçekleşmesi planlanan bu Ay tatilleri için de Horizn Studios, uzay yolculukları için dünyanın ilk bavul modelini rotaya çıkardı. İşte uzay bavulu hakkında detaylar!

Uzay bavulu, tasarımıyla geleceği gösteriyor

Bavul, NASA’nın 2033 yılında Mars’a ilk insanlık görevi yapan astronotlardan biri olmayı uman 18 yaşındaki Alyssa Carson tarafından tasarlandı. Ve Carson yaptığı açıklamalarda “Benim neslim uzay seyahatlerine daha yakın ve ben de üç yaşımdan beri astronot olmayı hayal ediyorum.” açıklamasında bulundu.  Bunun yanı sıra gelecek konsepti ile bir şeyler tasarlamayı çok sevdiğini belirten18 yaşındaki genç, bu çantaya Horizn ONE adını verdi. Horizn ONE olarak adlandırılan bavul, grafen-güçlendirilmiş karbon fiber malzemeye ve aynı zamanda son derece hafif olmasına rağmen sağlam bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bavulun ağırlığı ise 900 gr civarında. Dahili bir ekrana ve parmak izi okuyucusuna ev sahipliği eden bavul, aynı zamanda kablosuz şarj gibi teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Bavulun fiyatı da en çok dikkat çeken konulardan bir tanesi. Birçok insanın ulaşamayacağı fiyatla satışa sunulan bavul için belirlenen fiyat etiketi 40.000 sterlin (yaklaşık 280 bin lira) şeklinde.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS