2024 yılında kaç kişi 5G kullanacak?

Created | By: admin | 28 Kasım 2018
2024 yılında kaç kişi 5G kullanacak?
Pek çok şirket ve ülke, yeni nesil 5G teknolojisi için gerekli adımları atmaya başladı. Telekomünikasyon şirketi Ericsson‘un Salı günü yayınlanan son raporlarına göre, 5G teknolojisini 2024 yılında, 1,5 milyardan fazla insan kullanacak. Beşinci nesil ağ teknolojisi, hız ve yanıt konusunda çok büyük destek vaat ediyor.

Ericsson : ‘Ayda 21 GB internet kullanılacak!’

Endüstri gözlemcileri, 5G teknolojisini destekleyen ilk telefonların, önümüzdeki yılın ilk yarısında çıkmasını bekliyor. Diğer taraftan kişisel internet kullanımının, 2024 yılına kadar yükselmesi de bekleniyor. Aylık kişisel internet kullanımı, yaklaşık 21 GB olarak bekleniyor. Bu tüketim, günümüz tüketiminin yaklaşık dörtkatı ediyor. ericsson Ericsson’a göre trafik ağları içinde 5G, tüm ağın yüzde 25‘lik kısmını oluşturacak. Kuzey AmerikaKuzey Doğu Asya ve Batı Avrupa, 5G teknolojisine liderlikedecek bölgeler olarak bekleniyor. Buna ek olarak, internete bağlı cihazların 2024 yılında dört milyarı geçmesi bekleniyor.
Facebook Comments
Yorum yapılmamış
Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
İnegöl’ün Radyo İstasyonu 101.7 Radyo Medya “Bu Sese Kulak Verin” Sloganıyla 15 Eylül 1994 Tarihinde yayın hayatına başladı. Radyo Medya, seçkin programcıları, evrensel yayın ilkeleri ve dijital teknolojik donanımı ile kısa süre içerisinde İnegöl’ün en çok dinlenen yerel radyo istasyonu olarak yerini aldı. Radyo Medya, her yerde toplumun sesi olmaya çalışarak katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile bölgenin lider radyosu olmayı hedeflemektedir.
Süleymaniye Mah. Park Yolu Cad. No:74 D:5
İnegöl/BURSA
0(224) 713 89 54
ÖNE ÇIKAN PAYLAŞIMLAR
 
 
Copyright © 2018 Designed by: BARAK AJANS